Muziejus šiandien: dirba iki 17:00
Žemaičių plentas 75, Kaunas | Kaip atvykti?

TAMSA. IX FORTO DETALĖS

Audiovizualinis pasivaikščiojimas | Europos muziejų nakties renginys

Ką galima pajausti ir įžvelgti tamsoje? Baimę, nežinomybę, o gal viltingą laukimą ir tikėjimą? Tamsa skatina susikoncentruoti į save ir savo pojūčius, emocijas. Šviesa tamsoje – atkreipti dėmesį į tai, kas anksčiau nematyta, nepažinta.

Muziejų naktį – 2022 m. gegužės 14 d. (šeštadienį) – Kauno IX forto muziejus kviečia atvykti ir leistis į audiovizualinį pasivaikščiojimą „Tamsa. IX forto detalės“. Savarankišką pasivaikščiojimą patamsyje skendinčiose muziejaus ekspozicijose protarpiais lydės šviesa ir garsas. Šviesa išryškins tai, kas įprastai lankytojų lieka nepastebėta: netikėtus objektus, detales, leis apžvelgti retai lankomas forto vietas. Garsas suteiks progą pasiklausyti įasmenintų pasakojimų apie IX fortą ir tai, kas jame vyko. Tamsos ir istorijos sandūra atvers galimybę pažinti ne tik IX forto detales, bet ir iš naujo pažvelgti į save, santykį su praeitimi.

Data: 2022 m. gegužės 14 d. (šeštadienis)

Laikas: nuo 21.00 val. iki 24.00 val.

Vieta: IX fortas (Žemaičių pl. 75 Kaunas)

Svarbi informacija:

  • Už asmenis, kurie yra jaunesni nei 16 m., atsako juos lydintys suaugusieji. 
  • IX forto ekspozicijų lankymas per Muziejų nakties renginį (gegužės 14 d. nuo 21.00 val. iki 24.00 val.) yra nemokamas.
  • Lankymasis ekspozicijose muziejaus darbo laiku (nuo 10.00 val. iki 18.00 val.) gegužės 14 d. (šeštadienį) yra mokamas.

Renginys viešas, bus filmuojama ir fotografuojama.

Registracija nereikalinga.