Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną (2026 m. kovo 11 d.) kviečiame praleisti turiningai.
Šventinę dieną muziejaus ekspozicijas bus galima apžiūrėti nemokamai. Apsilankę daugiau sužinosite apie Kauno tvirtovės istoriją, Kauno sunkiųjų darbų kalėjimo kasdienybę, sovietinės ir nacistinės okupacijų laikotarpius. Atkreipiame dėmesį, kad ekskursijos tądien nevyks.
Muziejus Kovo 11-ąją dirbs nuo 9.00 val. iki 17.00 val.
Nemokamus bilietus būtina pasiimti muziejaus kasoje (Žemaičių pl. 73, Kaunas), paskutiniai bilietai išduodami 16.30 val.
Kovo 11-oji – paskutinė galimybė prisijungti prie pilietinės iniciatyvos „Laisvės vardu – AČIŪ“. Kviečiame ant specialių atvirukų užrašyti padėkos žodžius tiems, kurie prieš 35-erius metus, lemtingomis 1991-ųjų sausio dienomis, stojo ginti Lietuvos laisvės. Atvirukai su padėkomis bus perduoti Nepriklausomybės gynėjų sąjungai. Daugiau informacijos apie iniciatyvą rasite čia.
Pažinkime istoriją ir saugokime laisvę!