Muziejus šiandien: dirba iki 17:00
Žemaičių plentas 75, Kaunas | Kaip atvykti?

Moksleivių meninio skaitymo konkursas (2023) 

Tylios sienos, žodžių paliestos

2023 m. spalio 20 d. (penktadienį) Kauno IX forto muziejus ir Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti kviečia į tradicinį meninio skaitymo konkursą „Tylios sienos, žodžių paliestos“. 

Kasmet konkursas suburia talentingus, Lietuvos istorija ir meniniu žodžiu besidominčius moksleivius iš visos Lietuvos. Tuo džiaugdamiesi, šiemet vėl laukiame 5–12 klasių mokinių, pasiruošusių žodžiais paliesti tylias sienas.  

Reikšdami gilią pagarbą kiekvienam asmeniui, tapusiam totalitarinių režimų auka, moksleiviams siūlome rinktis literatūros kūrinius, perteikiančius nacių ir sovietinio okupacinių režimų istorinį kontekstą. Linkime, kad kūriniai ir įtaigus meninis žodis padėtų atskleisti laikotarpius, kupinus lūžio momentų ir lemtingų pokyčių. 

Su konkurso nuostatais susipažinti galima ČIA

Paraiškos dalyvauti konkurse priimamos iki šių metų spalio 13 d. imtinai.  

Registracija vyksta INTERNETU.

Atsižvelgiant į Kauno IX forto muziejaus patalpų renovacijos darbus, ribojamas konkurso dalyvių skaičius. Organizatoriai pasilieka teisę registraciją sustabdyti anksčiau, jeigu bus pasiektas maksimalus dalyvių skaičius.