Muziejus šiandien: nedirba
Žemaičių plentas 73, Kaunas | Kaip atvykti?

MUZIEJAUS LANKYMAS

Kauno IX forto muziejus yra memorialiniame komplekse (50 ha teritorijoje) veikiantis istorijos muziejus.

zemelapis lankytoju

Lankytojams ekspozicijos pristatomos dviejuose pastatuose:

OKUPACIJŲ EKSPOZICIJOJE (Žemaičių pl. 73). Šiame pastate yra BILIETŲ KASA, įėjimas į muziejų nuo požeminės perėjos šalia automagistralės. Lankytojai, susipažinę su Okupacijų ekspozicija, nukreipiami į IX fortą.

ix-fortas-028

IX FORTE (Žemaičių pl. 75). Šiame pastate bilietai neparduodami – pirmiausia lankytojai turi apsilankyti Okupacijų ekspozicijos pastate ir įsigyti lankytojo bilietą.

ix-fortas-004

IX forte į gynybinę sieną (požemines susisiekimo galerijas) lankytojai gali įeiti tik ekskursijos metu. Ekskursijos vedamos ne tik grupėms, bet ir pavieniams asmenims. Ekskursiją galima užsisakyti iš anksto arba teirautis bilietų kasoje.

Covid-19 pandemijos metu ekskursijos ir edukaciniai užsiėmimai muziejuje vedami ne didesnėms nei 5 asmenų grupėms.

Įsigiję muziejaus lankymo bilietus, lankytojai sutinka laikytis nustatytos tvarkos ir drausmės muziejuje – MUZIEJAUS LANKYMO TAISYKLĖS.

2020 m. kiekvieno mėnesio paskutinį sekmadienį – nemokamas muziejaus lankymas  visiems  lankytojams !

Muziejaus teritorijos ir monumento Holokausto aukoms atminti lankymas neapmokestinamas, tačiau teritorijos lankytojams galioja tos pačios muziejaus lankymo taisyklės. Primename, kad teritorijoje DRAUDŽIAMA vedžioti šunis bei lipti ant paminklų ir muziejaus stogo.

SVARBU!

Kauno IX forto muziejus netoleruoja asmeninių fotosesijų prie monumento Holokausto aukoms atminti. Prašome gerbti nužudytųjų atminimą ir nefotografuoti savo vestuvių, automobilių, asmenukių ar kitų netinkamų objektų memorialinėje vietoje.