Muziejus šiandien: dirba iki 18:00
Žemaičių plentas 73, Kaunas | Kaip atvykti?

Skulptoriaus Alfonso Vincento Ambraziūno knygos pristatymas

2019 balandžio 18 d. 17.30 val.

Prieš 35 metus Kauno IX forto memorialiniame komplekse pastatytas Monumentas nacizmo aukoms atminti yra bene didžiausias ir labiausiai žinomas paminklas Lietuvoje. Išskirtinio dizaino ir konstrukcijų paminklas į memorialinę vietą ir šiandien gausiai traukia Lietuvos gyventojus bei užsienio turistus.

2019 m. balandžio 18 d. – pasaulinę paminklų ir paminklinių vietų apsaugos dieną – Kauno IX forto muziejus kviečia į IX forto memorialo skulptoriaus, vieno ryškiausių XX amžiaus meno kūrėjo – Alfonso Vincento Ambraziūno knygos „Dekonstruktyvizmo pradmenys“ pristatymą.

Kaip gimė didžiausias skulptoriaus A. V. Ambraziūno kūrinys? Kodėl Kauno IX forto memorialo projektavimas ir statybos užtruko net 18 metų? Su kokiais laikmečio paradoksais teko kūrėjui susidurti? Renginio metu bus atskleista įdomių faktų ir negirdėtų asmeninių istorijų, susijusių su IX forto memorialiniu kompleksu. Norintieji turės galimybę įsigyti knygą, kurioje pateikiami skulptoriaus užrašyti prisiminimai bei jo darbų reprodukcijų albumas, supažindinantis skaitytojus su menininko kūrybiniu įvairiapusiškumu.

KVIEČIAME DALYVAUTI!
Renginys nemokamas

Renginio pradžia: 17.30 val.
Kauno IX forto muziejaus renginių salėje Okupacijų ekspozicijos pastate

Knygos pristatymui