Muziejus šiandien: dirba iki 18:00
Žemaičių plentas 73, Kaunas | Kaip atvykti?

VΛSΛROK | VΛKΛROK su muziejumi! #3

Istorinė drama GITEL

2017 liepos 13 d. 21:00

facebook_0713

Kauno IX forto muziejus 2017 m. liepos 13 d. 21:00 val. kviečia dalyvauti trečiajame ciklo „VΛSΛROK | VΛKΛROK su muziejumi“ renginyje.

Teminės ekskursijos HOLOKAUSTAS IX FORTE metu bus pasakojama apie žydų gyvenimą Kauno gete bei tragiškus įvykius IX forte.

Po ekskursijos apie 22 val. bus rodoma istorinė drama GITEL (su subtitrais). Filmas bus rodomas po atviru dangumi – atsineškite kėdutes arba patiesaliukus. Esant blogoms oro sąlygoms filmą rodysime muziejaus kino salėje.

Apie filmą:
Graži, išsilavinusi, šmaikšti, talentinga smuikininkė Gitel Bergman atrodo sėkminga ir nerūpestinga. 1969 m. rugsėjo 5 d. ji ruošiasi į savo 33-jo gimtadienio šventę, nors jai atrodo, kad nėra jokios priežasties švęsti, nes ji turi paslaptį. Jai vaidenasi. Vaidenasi ne tik skausmingi praeities prisiminimai, bet ir jos dviejų mažų sesučių, žiauriai nužudytu kartu su judviejų tėvais per Holokaustą, šmėklos. Gitel gyvena kankinama milžiniško kaltės jausmo, tiesiog dėl to, kad gyvena. Gyvendama tik praeitimi, Gitel nemato jokios ateities. Mylėti ir būti mylimai jai atrodo neišpildoma svajonė, tačiau vieną dieną į jos širdį pasibeldžia meilė. Tačiau ar pavyks naujai užgimusiems jausmams nugalėti praeities šešėlius ir duoti Gitel tikėjimą ateitimi, gyvenimu bei meile?