Muziejus šiandien: dirba iki 18:00
Žemaičių plentas 75, Kaunas | Kaip atvykti?

2023 m. meninio skaitymo konkurso „Tylios sienos, žodžių paliestos“ laureatai

5–8 KLASIŲ MOKSLEIVIŲ AMŽIAUS GRUPĖ


I vieta Bazilė Barkauskaitė
(8 kl., ruošė mokytoja Areta Tamošaitienė, Klaipėdos licėjus)
II vieta Rūta Mockutė (8 kl., ruošė mokytoja Vaida Jokšienė, Klaipėdos licėjus)
III vieta Ringailė Ramašauskaitė (7 kl., ruošė mokytoja Evelina Baciuškaitė, Kauno r. Babtų gimnazija)

*

Komisijos garbės narės Lietuvos Respublikos Seimo Laisvės kovų ir valstybės istorinės atminties komisijos pirmininkės Paulės Kuzmickienės padėka apdovanoti:
Miglė Liubinaitė (6 kl., ruošė mokytoja Gitana Liaudinskienė, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija)
Timas Vengalis (7 kl., ruošė mokytoja Elizaveta Moliejienė, Kauno „Nemuno“ mokykla)

*

Komisijos garbės nario Kauno žydų bendruomenės pirmininko Gerco Žako padėka apdovanotas
Benas Jasinevičius (6 kl., ruošė mokytoja Ema Valentaitė, Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)

*

Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti vardu švietimo programų koordinatorė, sekretoriato vadovo pavaduotoja Ingrida Vilkienė apdovanojo
Luką Jaskutėlį (8 kl., mokytoja Nijolė Grikietytė, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)

*

9–12 (1–4 GIMNAZIJOS) KLASIŲ MOKSLEIVIŲ AMŽIAUS GRUPĖ


I vieta Rusnė Kulevičiūtė
(11 kl., ruošė mokytoja Augutė Liutkevičienė, Elektrėnų „Versmės“ gimnazija)
II vieta Salomėja Stučinskaitė (11 kl., ruošė mokytojas Paulius Kavaliauskas, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija)
III vieta Akvilė Arlauskaitė (10 kl., ruošė mokytoja Ramutė Damulienė, Plungės „Saulės“ gimnazija)

Komisijos garbės narės Lietuvos Respublikos Seimo Laisvės kovų ir valstybės istorinės atminties komisijos pirmininkės Paulės Kuzmickienės padėka apdovanotos:
Ieva Vaičaitytė (12 kl., ruošė mokytoja Jūratė Petrikaitė, Kauno r. Garliavos Juozo Lukšos gimnazija)
Martyna Vertelkaitė (10 kl., ruošė mokytoja Vijolė Petrošienė, Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazija)

Komisijos garbės nario Kauno žydų bendruomenės pirmininko Gerco Žako padėka apdovanota
Rugilė Staškūnaitė (11 kl., ruošė mokytoja Melda Jačauskienė, Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazija)

Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti vardu švietimo programų koordinatorė, sekretoriato vadovo pavaduotoja Ingrida Vilkienė apdovanojo
Aleksej Čibisov (11 kl., ruošė mokytoja Justė Širmulė, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)

*

Komisija: literatūrologas, rašytojas dr. Regimantas Tamošaitis (vertinimo komisijos pirmininkas), režisierė Agnė Sunklodaitė, Kauno IX forto muziejaus direktoriaus pavaduotoja muziejininkystei dr. Lina Kasparaitė-Balaišė.

Komisijos garbės nariai: Lietuvos Respublikos Seimo Laisvės kovų ir valstybės istorinės atminties komisijos pirmininkė Paulė Kuzmickienė, Kauno žydų bendruomenės pirmininkas Gercas Žakas.

Nuoširdžiai ačiū visiems skaitovams ir juos ruošusiems mokytojams. Taip pat dėkojame komisijos nariams, Tarptautinei komisijai nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti, LR Seimo Laisvės kovų ir valstybės istorinės atminties komisijai, Kauno žydų bendruomenei, leidyklai „Aukso žuvys“.

*