Muziejus šiandien: dirba iki 17:00
Žemaičių plentas 75, Kaunas | Kaip atvykti?

Ekskursijos po parodą „Ikonos ant šovinių dėžių“

Kas gali tapyti ikonas ir kaip jos tapomos? Kokie teologiniai ir bibliniai motyvai jose slypi? Kuo ypatinga ukrainiečių menininkų Sofijos Atlantovos ir Oleksandro Klimenkos paroda „Ikonos ant šovinių dėžių“? 2024 m. balandžio 13 d. (šeštadienį) ir 14 d. (sekmadienį) 13.30 val. kviečiame į Kauno IX forto muziejuje vyksiančias ekskursijas, kuriose daugiau sužinosite apie sakralius kūrinius ir naujausią muziejaus parodą.

Ekskursiją po parodą „Ikonos ant šovinių dėžių“ sudarys kelios dalys. Pirmiausia ekskursijų vadovas pristatys ikonų atsiradimo ir vystymosi istoriją, jų tapymo subtilybes. Vėliau ekskursijos dalyviai patyrinės parodą ir išgirs apie jos autorius. Remiantis eksponuojamais kūriniais ir juose užkoduotais motyvais, bus atskleidžiama, kaip paroda susijusi su Jėzaus kančios istorija. Ekskursijos pabaigoje laukia Sergejaus Orlovo audiovizualinės instaliacijos peržiūra.

Ekskursijos trukmė – apie 40 min.

! Būtina išankstinė REGISTRACIJA.

Ekskursijose galima dalyvauti muziejaus kasoje įsigijus lankytojo bilietą (kaina suaugusiajam – 8 Eur, bilietams taikomos nuolaidos).

Renginys viešas, bus filmuojama ir fotografuojama. Dalyvaudami renginyje sutinkate būti matomi renginio nuotraukose, vaizdo įrašuose ir esate informuoti, kad šios nuotraukos, vaizdo įrašai gali būti skelbiami viešai.

Parodos „Ikonos ant šovinių dėžių“ organizatoriai – Lenkijos institutas Vilniuje, Kauno IX forto muziejus
Informacinis partneris – „Kauno diena“