Muziejus šiandien: dirba iki 17:00
Žemaičių plentas 75, Kaunas | Kaip atvykti?

TYLIOS SIENOS ŽODŽIŲ PALIESTOS

Meninio skaitymo konkursas

Kauno IX forto muziejus ir Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti (sutrumpintai Tarptautinė istorinio teisingumo komisija) kviečia dalyvauti mokinių meninio skaitymo konkurse „Tylios sienos žodžių paliestos“.

Praėjusių metų konkursas parodė, kiek daug talentingų ir motyvuotų mokinių nori įsitraukti į šią iniciatyvą, todėl šiemet vėl kviečiame susitikti, jau atsinaujinusiose Kauno IX forto muziejaus erdvėse, ir dar kartą pasimėgauti meistriškai perteikiamomis literatūros interpretacijomis.
Kviečiame 5–12 klasių moksleivius dalyvauti konkurse, kuriame dėmesį skirsime žydų tautai ir jos istorijai. Šiemet Lietuvoje minint Vilniaus Gaono ir Lietuvos žydų istorijos metus, tikimės, kad šis konkursas padės ne tik atskleisti skaitovų gebėjimus, bet skatins moksleivius labiau domėtis žydų literatūra ir istorija, kvies jaunus žmones labiau vertinti pokalbį, sakytinį ir rašytinį žodį.

Įvertinome šių dienų iššūkius ir sieksime užtikrinti, kad konkursas Kauno IX forto muziejuje įvyktų laikantis LR SAM Operacijų vadovo rekomendacijų ir sprendimų. Registracija į konkursą vyks iki 2020 m. spalio 17 d. (imtinai). Tikimės gražios bendrystės ir lauksime jūsų Kauno IX forto muziejuje.
Dar kartą palieskime tylias sienas, minčių ir jausmų kupinais žodžiais.

REGISTRACIJA (aktyvi nuoroda iki 2020-10-17) REGISTRACIJA SUSTABDYTA – užsiregistravo maksimalus dalyvių skaičius.