Muziejus šiandien: dirba iki 17:00
Žemaičių plentas 73, Kaunas | Kaip atvykti?

Meninio skaitymo konkurso „Tylios sienos, žodžių paliestos“ laureatai

2021 m. spalio 15 d. Kauno IX forto muziejuje vyko kasmetinis mokinių meninio skaitymo konkursas „Tylios sienos, žodžių paliestos“. Skaitovus vertino kompetentinga komisija: režisierė Agnė Sunklodaitė (komisijos pirmininkė), literatūrologas dr. Regimantas Tamošaitis ir Kauno IX forto muziejaus direktorius Marius Pečiulis. Konkurso dalyvių klausėsi ir komisijos garbės nariai: Lietuvos Respublikos Seimo Laisvės kovų ir valstybės istorinės atminties komisijos pirmininkė Paulė Kuzmickienė ir Kauno žydų bendruomenės pirmininkas Gercas Žakas, kurie atskirai apdovanojo puikiai istorinę atmintį meniniu žodžiu perteikusius skaitovus.

*

2021 m. meninio skaitymo konkurso „Tylios sienos, žodžių paliestos“ laureatai:

*

5–8 klasių moksleivių amžiaus grupė

I vieta Ąžuolas Račinskas (6 kl., Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija)

II vieta Medeinė Karpavičė (7 kl., Kauno jėzuitų gimnazija, ruošė mokytoja Rasa Malžinskienė)

III vieta Majus Pupelis (8 kl., Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija, ruošė mokytoja Danguolė Krivickaitė)

*

Komisijos garbės narės Lietuvos Respublikos Seimo Laisvės kovų ir valstybės istorinės atminties komisijos pirmininkės Paulės Kuzmickienės padėka apdovanotos:

Nerija Subatauskytė (8 kl., Šiaulių r. Kužių mokykla, ruošė mokytojos Tatjana Borisevičienė ir Violeta Laurutienė)

Kamilė Čiupaitė (7 kl., VDU klasikinio ugdymo mokykla, ruošė mokytoja Jolanta Ulienė)

*

Komisijos garbės nario Kauno žydų bendruomenės pirmininko Gerco Žako padėka apdovanoti:

Arnas Šteinbergas (7 kl., Raudondvario gimnazija, ruošė mokytoja Zita Orantienė)

Gabija Maščinskaitė (8 kl., Marijampolės sav. Sasnavos pagrindinė mokykla, ruošė mokytoja Stefanija Navickienė)

*

9–12 (1–4 gimnazijos) klasių moksleivių amžiaus grupė

I vieta Junigeda Džiautaitė (12 kl., Vytauto Didžiojo universiteto Ugnės Karvelis gimnazija, ruošė mokytoja Janina Krisčiūnienė)

II vieta Lėja Šapolaitė (12 kl., Utenos Adolfo Šapokos gimnazija, ruošė mokytoja Jolita Kazlauskaitė)

III vieta Austėja Jančauskaitė (11 kl., Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazija, ruošė mokytoja Meilė Platūkienė)

*

Komisijos garbės narės Laisvės kovų ir valstybės istorinės atminties komisijos pirmininkės Paulės Kuzmickienės padėka apdovanoti:

Paulius Daraška (10 kl., Mažeikių Gabijos gimnazija, ruošė mokytoja Živilė Nagienė)

Mykolas Kubilius (10 kl., Kauno „Erudito“ licėjus, ruošė mokytojai Audronė Kondrotienė ir Justinas Visickas)

*

Komisijos garbės nario Kauno žydų bendruomenės pirmininko Gerco Žako padėka apdovanoti:

Gvidas Gasiūnas (12 kl., Biržų ,,Saulės“ gimnazija, ruošė mokytoja Virginija Kalvanaitė)

Ieva Vaičaitytė (10 kl., Garliavos Juozo Lukšos gimnazija, ruošė mokytoja Giedrė Gustienė)

*

Nuoširdžiai dėkojame visiems skaitovams ir juos ruošusiems mokytojams. Linkime ir toliau puoselėti istorinę atmintį nuoširdžiu literatūriniu žodžiu!